Květen 2013

Páskové boty

14. května 2013 v 21:25 | Jane |  Fashion
Nedávno jsem procházela pár webů s botami, a nemohla jsem si nevšimnout těch krásných botiček, z RESERVEDu. Na první pohled jsem se do nich zamilovala. Jsou úchvatné, sladké a vážně nádherné. Takže až budu v OUTLETu, hodlám si aslespoň jedny (nejlípe ty s podpatky) hned pořídit. Červen musí přeci jen začít pěkně, když už bude konec školy, maturity, a všeho stresu! :)

Ťuk ťuk. Tady maturita! :)

6. května 2013 v 16:49 | Jane |  Diary
Dnešní den je opravdu mimořádný.

Za, ani ne, 20minut se jdu učit. Hlavně se k tomuto statečnému činu musí jaksi dokopat, protože se mi bytelně nechce!
Cvičit. Ano, na tento bod se nesmí zapomínat. Jelikož se již otepluje, a já bych se ráda, slušně řečeno, narvala do svých nových (a starých) džín..a plavek, které si hodlám koupit.
Na to, že zítra maturuju, z didaktického testu, z angličtiny jsem neskutečně klidná. Přímo ledově klidná! Už snad umím i POKER FACE!
Ve středu přijímačky. To mě taky jaksi nevyvádí z míry. Ne že bych se na všechno pilně učila, ale zřejmě má mysl už rezignovala z postu šprtajícího se studenta, na "aspoň za 4, a sem šťastná jako blecha".

Víte, já se vážně nějak nestresuji, a co. Je to jen maturita, ne můj život, natož moje nervy. Toho sem si už užila před týdnem, kdy sme psali sloh z češtiny, angličtiny a test z češtiny.

Lovu zdar ;)