Září 2012

Kusovka 5.9

12. září 2012 v 17:10 | Jantárek |  Fashion

Joséphine Baker - La Conga Blicoti

6. září 2012 v 20:38 | Jantárek |  Music
Jedna moje oblíbená z 20.let :)


Dajenka :-*

4. září 2012 v 20:37 | Jantárek
Pár fotek z naší menší dovolené ze Sykovce..malou jsem musela ostříhat..no. Vypadá jako opelychané kuře:DD Chudinka naša, a aby ji nebyla zima, protože silně foukalo, tak dostala bundičku:)) :D
3.9.2012 - v pět ráno BUDÍČEK!!!

3. září 2012 v 21:54 | Jantárek |  Diary

5minut ve třídě a už mě bolí hlava..10minut ve třídě a už se roštiluju

1) Místa
> Tak vám teda povím..dneska byl perný den! První den ve škole nám oficiálně začal v 10hodin, ale kdo by přišel přesně na 10 s tím, že si chce sehnat místo?! No jedině blázen! A tak jsem vstávala v 5ráno:D, abych šla na bus v 6:28:D, abych byla ve škole před 7hodinou:D A byla jsem tam první ve třídě!!! Celá vystresovaná, nevyspaná, vynervovaná jsem blokla poslední tři lavice uprostřed!:D :)) Jelikož tam jsou moje místa, a tento rok bude poslední, takže tohle musí být perfektní..na místě hodně záleží..a taky jsem byla moc spokojená, když po půl hodině přišla jedná **** s tím, že si sedne na moje místo, ale zjistila že jsem to tam komplet obsadila pro sebe, a své kamarádky!:D Já byla tak nadšená, že jsem ji přesrala!:D

2) Plán výuky, rozvrh, změny..
> Kolem osmé jme se dozvěděli, že budeme mít na matiku tu nejhorší učitelku, která nenechala připustit k maturitě 5lidí, 3nechala rupnout na maturitě, a jedna opakovala celý ročník..FAJNE!
> Nový rozvrh tím způsobem, že oba dva týdny máme na 7 a končíme až kolem třetí!!!!!
> Zrušili nám maturitní předmět ZSV (základní společenské vědy), který má seminárky jednou týdně na 7..sice to nemáme na maturitu, ale seminárky nechali..LOGIKA!!!
> Nevíme kdy pojedeme do Prahy na výlet (což má být brzy), ani kolik bude stát..nemáme domluvený stužkáč, ani tablo
> A zítra? MÁME 8HODIN A TO SAMÝ SUPL :DD..samozřejmě, že na 7ráno.. :X

3) Jdeme na kafčo
> Šla jsem s mamkou do naší oblíbené kavárny Jináč, na první náměstí..tam jsme asi 10minut čekaly na nápojový lístek, pak dalších 10minut než jsme si objednaly, a to jsme musely servírku přivolat, a já trouba si omylem objednala jídlo místo koláče..nechápu:D No nakonec cappuccino bylo skvělé :)


Kusovka 5.8

3. září 2012 v 20:53 | Jantárek |  Fashion

Harry Potter a Relikvie smrti

2. září 2012 v 16:32 | Jantárek |  Books
J. K. Rowling - Harry Potter a Relikvie smrti

Poslední kniha ze série Harry Potter (a já doufám, že ne doopravdy poslední), která mě naprosto uchvátila. Ještě ani nebyla u nás v knihkupectví a já ji prostě musela mít..a jako náhodou můj otec měl cestu do Prahy, a já má hned napsala na papírek (aby nezapomněl), že mi opravdu musí koupit tuhle knížku. A našel ji! No a jak přijel, tak jsem hned začala číst. Svou první knihu od J. K. Rowling, od pátku do neděle. Trvalo mi to 3 dny, 2balení kapesníku a jednu peřinu, abych tuto knihu přečetla.
Zhltla jsem knihu jedním dechem. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, jedla jsem jen jednou denně..a vůbec jsem neměla na nic chuť, jen na tuto knihu. Přesně takhle si představuju, že by měla vypadat kniha, kterou si člověk zamiluje. Nutí vás být jen s ní. Proplakala jsem snad každou třetí kapitolu, a plakala bych znovu. Příběh je jedinečný jako kniha a celá série, sama o sobě. Tolik napětí, dramatu, náhod, zmatku, tajemství, nevyřčených pravd, odvahy a lásky..nekonečný příval emocí a překvapení. Jednoduše výjimečná kniha !

Děj:


Čas letí, plyne a my utíkáme s ním

1. září 2012 v 20:26 | Jantárek |  Topic of the week

No co už. Musím to vzít do vlastních rukou ;)

Uteklo to celkem dost rychle, snad jako každý rok, každé léto. I toto začalo pomalu, plynule. Červenec, 2měsíce před námi, plno horkých dnů, kalboték, nekonečného poflakování se, dobrodružství, dovolené, nespočet sexu (i když na něj ani není třeba léta:D) A pak srpen. Měsíc před ním utekl celkem pomalu, tak jak měl, plně. A teď už jen jeden měsíc! A jedeme z kopce..jako jedna velká horská dráha, První jsme museli jet velice pomalu do toho kopce, do oné poloviny našeho lebedení si..až jsme přijeli na vrchol, a teď je před námi jízda z velikého kopce. Ani nevím jak se to stalo, ale je KONEC! Ještě poslední týden před koncem léta, jsem jela s rodinou na výlet do Sýkovce (kam jezdíme 20let, ale nebyli jsme tam dalších 20let:D). První jsem byla opravdu naštvaná, že s námi pojedou teta se strýcem a bratrancem..ale nakonec se z toho zrodilo nádherných 5dní na konec:) A ten krásný kluk co byl u baru...ách:P Večer když jsme odcházeli do maringotky mi popřál dobrou noc, celé večery jsme se na sebe usmívali:)) A byl taak hezký:)) A pak jsme museli odjet, ani nevím jak se vlastně jmenoval, kolik mu bylo atd. Viděla jsem ho jen 3noci a neměla jsem tu odvahu, čekala jsem až co on..lituji toho. Ale nějak to není můj styl. No co už. Teď je konec všeho. Budu v našem hloupém městě, kde mě nečeká žádný takový krásný kluk..natož něco víc! :DD :(

Je čas se vzpamatovat a pochopit, že tento školní rok bude zlomový, zásadní, hlavní. Jsem v maturitním ročníku. Bezva co? Fajne.. Takže je načase, abych se chopila svých povinností, učení, zodpovědnosti a připravoval se na tzv. "zkoušku z dospělosti", trapárna! Nic není větší zkouška z dospělosti jako život..a ne nějaké pitomé gramatické testy z češtiny, nebo práce s ESW, prezentace naší firmy co vyrábí žvýkačky! Já nemám chuť být obchodník, účetní, recepční nebo číšnice..chci být redaktorka, vlastnit kavárnu, cukrárnu, pořádat různé akce pro různé lidi..a ne stlát cizím lidem postele a vytírat po nich. No co už. Musím to vzít do vlastních rukou ;)