Prosinec 2011

Kusovka 3.4

27. prosince 2011 v 17:49 | Jantárek |  Fashion

Pejsek nám znásilnil plyšáka/nohu

27. prosince 2011 v 16:17 | Jantárek

Ách ano. Naši zlatí mazlíčci, a jejich přirozené pudy (vlastně i naše).

Sedíte doma na gauči, nohy máte směrem k zemi, popřípadě jednu nohu přes nohu. Přijde váš mazel, docela nenápadně. A najednou ho vidíte, jak staví k vaší noze jako by..jako by chtěl..ale ano. Doslova znásilňuje vaši nohu. Někdy i plyšové hračky, těch se pak raději ve jménu dobra vzdejte. Je to jeho přirozenost, nechápe naše společenské zásady, a etiketu lidstva. Neví, že se právě v tento moment chová neslušně. Nedej bože kdyby u vás byla návštěva, tak by ani nevěděl, že vás ztrapňuje. Je to prostě zvířátko, a tak za to nemůže.

V době hárání je to naprosto pochopitelné, a tak musíte tolerovat zvířecí chování. Vaše fenka jednoduše prožívá menstruaci, hárá..je nadržená. Nemůžete jí to mít za zlé, i my máme své dny, pravda? A tak pokud uvidíte svoji fenku právě znásilňovat plyšáka, nelamte si s tím hlavu. Jestli to není plyšák, nýbrž vaše noha bude lepší, když řeknete "Fuj", musí pochopit, že vaše noha prostě ne. A nejen vaše noha, ale i nohy ostatních.

Pokud přijde návštěva a uvidí vašeho mazlíčka, jak znásilňuje plyšáka, či se snaží dostat na jejich nebo vaši nohu, tak raději odveďte psíka do jiné místnosti. Nejlepší je ovšem host, který zírá na vašeho psa způsobem nechápajícím nebo snad opovrženým. S takovým člověk bych já ukončila veškeré styky, protože pokud odsuzuje zvíře za jeho přirozenost, a sám neví nic..tak Sbohem.

A co když fenka nehárá? Jen má své sexuální touhy a potřeby? A vidíte jak váš plyšák je obětí zločinu? Řekněte psíkovi "Fuj", a naznačte mu ať si to nechá pro sebe nebo na své dny.


Tajemství staré bambitky

27. prosince 2011 v 14:36 | Jantárek |  Movies
Ach můj bože! Jsem ohromena! Zamilovala jsem se do této pohádky. Věděla jsem o ní sice delší dobu, nejsem si jistá odkud, ale zřejmě z rozhovoru s Tomášem Klusem. Takže jsem každopádně čekala, že se mi bude líbit, jelikož Tomáš Klus je můj neoblíbenější zpěvák. Ovšem nečekala jsem takovou reakci z mé strany. Pohádka mě naprosto uchvátila! Děj byl opravdu zajímavý, originální..díky bohu! Prostředí se mi opravdu líbilo, celé tomu dodalo nádech starodávné doby z pohádkových vyprávění. Hudbu jsem si opravdu vychutnala neboť jakýkoliv film, zpěváka či kapelu soudím podle hudby. Melodie z této pohádky, tohoto příběhu jsem si zamilovala. Celý děj jen oživila, dodala jí romantiky, napětí, dobrého konce. Hodně tomu přispěl i zpěv herců hlavních rolí: Tomáše Klusa a Kamily Jonovičové. Opravdu mám moc ráda hlas a písně Tomáše Klusa, a jeho herecký výkon jsem si zamilovala stejně. Je sám sebou, charismatický, prostý, nevnucuje se.

Celý příběh mi připomínal směs Zorra, Robina Hooda, Hloupého Honzy, Pyšné princezny (výběrčí daní). Král s královnou mnoho cestují, a tak nechají vládnout královské rádce Florence a Lorence. A tak po několik let, jeden obyčejný člověk v přestrojení, okrádá výběrčí daní o jejich zlodějsky vybrané peníze, od chudého lidu. Nakonec s tím přestane, neboť se mu narodí dcera Anna, kterou musí vychovávat sám. A ve stejný den se narodí královi a královně syn, Jakub I. . Léta plynou a Jakub s Annou rostou do plnoletosti. Jednou se Jakub vypraví v přestrojení krílovského kuchtíka na jarmark, kde potká Annu dceru hrnčíře, do které se zamiluje a ona do něj. Nakonec nesmyslných daní přibývá, a Anna se rozhodne zasáhnout, a tak kráčí ve šlépějích svého otce. Rozhodne se ukrást zlaťáky z královské poklady, ovšem plán ji nevyjde. Pravda nakonec vyplyne na povrch, a Jakub s Annou zjistí pravdu o tom druhém. Nastane den kdy Jakub dojde plnoletosti a se ujme vlády. Zruší veškeré hloupé daně a požádá Annu o ruku. A žili šťastně až do smrti.

Velice doporučuji:) Pohádka je vhodná jak pro děti, dospívající či dospělé. Zábavná, tajemná, akční a romantická.

Tato písnička je moje neoblíbenější z celého filmu :)

POHÁDKAŠampon: Schauma Push-Up Volume

26. prosince 2011 v 15:49 | Jantárek
Opravdu dlouho jsem hledala šampon, který by dokázal dodat mým vlasům alespoň nepatrný objem, který by vydržel více než 6hodin. Chtěla jsem si už dokonce objednat šampony pro profesionální kadeřníky, a že byly opravdu drahé. Když jsem náhodou narazila v jednom časopise na článek o šamponu pro objem, a prý jeho spotřebitelky jsou velmi spokojené. Neváhala jsem a jela v nejbližší době do obchodu, kde jsem si koupila tento šampon. Musím přiznat, že jsem od teď jedna z nich! Je to opravdu prvotřídní šampon, který mé vlasy nezatěžuje a dodává jim objem, který vydrží několik hodin. Vlasy nejsou po něm ani tak mastné, jako po některých jiných. Jsem s ním ohromně spokojena.

Velmi doporučuji pro dívky, které mají problém s jemnými vlasy jako já ;)


Řetězovka 0.6

26. prosince 2011 v 14:55 | Jantárek |  Diary
Kdybych byla ovoce, byla bych: malina!
Kdybych byla barva, byla bych: hnědá
Kdybych byla zvíře, byla bych: Tygrr :D
Kdybych byla domácí spotřebič, byla bych: jedině Lednička :D
Kdybych byla kniha, byla bych: Zavržený
Kdybych byla oblečení, byla bych: ..podprsenka :D
Kdybych byla šperk, byla bych: Prstýnek s diamantem
Kdybych byla nápoj, byla bych: SLIVOVICE :D
Kdybych byla příchuť zmrzliny, byla bych: mangová :P
Kdybych byla roční období, byla bych: Každé :)
Kdybych byla kreslený seriál, byla bych: Simpsnovi
Kdybych byla chuť, byla bych: Slaďoučká :P
Kdybych byla slovo, byla bych: Mňam!


Kusovka 3.3

25. prosince 2011 v 19:26 | Jantárek |  Fashion

Co mi Ježíšek přinesl x)

25. prosince 2011 v 17:36 | Jantárek |  Diary
Dobré odpoledne vážení :), nevím jak vy, ale včerejšek jsem si ohromně užila! Stihla jsem se i opít: spíš taková bujará náladička, domácím Baileys..aby byly ty šťastné a veselé:D Nakonec jsem málem přišla i o večeři:D Ale všechno se dalo do pořádku, odešli jsme každý sám od stolu asi dvakrát:D Rozkrojila jsem si jablíčko, a byla hvězdička:) Nakonec přišly dárečky, kterých bylo dost..říkáme tomu u Dursleyových (příbuzní Harryho Pottera, u kterých žije):D

Sada parfému J'adore od Dior: parfém, telové mléko, sprchová gel
Malého plyšáka Krtečka, Samolepky Krtečka, Magnet Krtečka
Zpona s růží
Zponky do vlasů
Přívesek se sovičkou
Přívěsek se třemi prstýnky
Gerpadní kulaté naušnice
Chlupaté naušnice
Náramek s perlami
Gerpardovaný plyšový náramek
Tři prstýnky
Stříbrné hodiny z Claire's
Sephora: pilník na nehty, štěteček na linky, štěteček na kouřové stíny, štětek na stíny
MAC: hnědé tuhé linky
Mořský sůl z mrtvého moře
Spodní prádlo
Svetry, Vesta, Sukně, Trička, Nákrčník
Knížky: Ticho, Lovkyně snů, Ghostgirl: Vítejte na onom světě
Harry Potter 7, oba dvadíly
CD Tomáš Klus: Racek
CD klasická hudba
Sluchátka velká
Černobílý kalendář Paříž
Peněženka
Capitain Morgan
Bonboniéru Milka
Borůvková čokoláda Orion

Copak jste dostali vy na Ježíka? Užili jste si ho? Byla dobrá večeře?


Veselé Vánoce Vynšuju Vám Všem :))

24. prosince 2011 v 12:19 | Jantárek |  Diary
Dobré ranko:)), tak jsme se konečně dočkali. Nastal Štědrý den! Den jídla, lásky, rodiny, přátel..a i těch dárků:D A zničeho nic mě včera napadl význam ‎"šťastné a veselé, klidné" Vánoce, je to podle mě jen ironicky: klidné mohou být jen krematoriu, veselé pro blázny..a šťastné? no pro kapra a peněženku těžko:D Takže snad jen pro žaludek :D

Takže krásné prožití svátků vám přeji, pořádný hodokvas, pohodu doma, hodně zdravíčka, pevné nervy, a horu dárků pod stromečkem :)


Řetězovka 0.5

23. prosince 2011 v 21:29 | Jantárek |  Diary
Jméno: Jana
Věk:
17
Přezdívka/y:
Jantárek, Jantar
Znamení západního horoskopu:
býk
Znamení čínského horoskopu:
pes
Věříš horoskopům?:
..vcelku ano
Věříš na duchy?:
Ano
Věříš v boha?:
Rozhodně ne :D
Věříš na mimozemšťany?:
V mimozemský život? Ano
Oblíbená barva:
hnědá, bílá
Oblíbené jídlo:
Všechno, ale tak nejvíc vepřový řízek a bramborový salát :)
Oblíbené pití:
Starbucks
Oblíbené knihy: Zavržený
Nej spisovatelé:
Fitzpatroková, Rowlingová
Oblíbený styl hudby:
Žádný nemám..jen písničky :)
Nej skupiny/zpěváci: Nightwork, Tomáš Klus
Oblíbený žánr filmu:
komedie, romantika, drama
Nej filmy:
Láska nebeská, Pýcha a předsudek,
Oblíbené plemeno koně:
..neznám žáné, že by vraník? :D
Oblíbené plemeno psa:
Boloňský psík, Neměcká doga
Oblíbené plemeno kočky:
Ruská maškaráda
Nějaká další oblíbená zvířata?:
No tak maximálně v televizi..
Oblíbený ohoz:
džíny, košile, šaty, halenka
Oblíbené místo, kde trávíš svůj čas:
Kdekoliv kde je jídlo :D
Oblíbené stránky na netu:
blog.cz :)
Nej počítačové hry:
The Sims 2, ale těším se už na The Sims 3
Kdyby ses mohl/a setkat s jednou osobou z minulosti, kdo by to byl?:
Jensen Ackles
Kdyby jsi vyhrál/a 1 milion korun, co bys dělal/a?:
Koupila bych zařízení do domu a pak iPad 2
Kdyby jsi měl/a 1 přání, které by mohlo splnit cokoli, co by to bylo?:
vdát se :D
Kdyby sis mohl/a vybrat svůj protějšek, jaký by byl?:
drsný, milý, hodný, rozhodný, tvrdý, milující, pozorný, pracovitý, zajištěný, rozumný


Václav Havel: Muž slova, tak i činu

23. prosince 2011 v 19:43 | Jantárek |  Topic of the week
Bojoval. Člověk, který vykonal mnoho beze zbraně. To se jen tak nevidí. Měl svá přání a cíle, které dokázal splnit nám všem. Země se svobodou, demokracií, hlasem. Muž bez rodiny, to se mu toho mluví..říkají si někteří. V tehdejším režimu jste nemohl mít námitky pokud máte ženu, dítě, rodinu. Jinak neponesete jen vy veškeré následky, ale také i oni. Tak i tak. Rozhodně nebyl jediný člověk, který byl na tom světě sám. Ale právě to On dokázal věci, na které může být hrdý, a to nejen on. Ovšem propustit vrahy z vězení, a požadovat od našeho státu omluvu sudetským němcům, byla chyba. Ale každý chybujeme. Každý. Nikdo nejsme neomylní.

Děkuji panu Václavu Havlovi, jelikož bez něj by můj život (stejně jako ostatních), byl naprosto jiný..snad i horší. Jsem nenapravitelný rebel, darebák..snad až anarchista. Kdyby tento muž nebyl, nejspíš by můj otec pracoval jako topič, má maminka by dělala s ním, a já bych nemohla studovat co mě baví. Václav Havel byl jak muž slova, tak i činu.

Jsem pro to, abychom nechali jakoukoliv vzpomínku na tohoto velkého člověka. Pojmenovat po něm náměstí, ulici. Postavit sochu. Ale nikdy nebudu pro názor, nechat přejmenovat Ruzyňské letiště na Havlovo letiště. Nejsem toho názoru, že by měl Václav Havel něco společného s letištěm. Náměstí? Ano. Letiště? Ne.

Můj názor, a byla bych ráda, aby mi jej nikdo nebral.