Prosinec 2011

Kusovka 3.7

31. prosince 2011 v 12:20 | Jantárek |  Other

Diary 0.6 - Slavit se bude! Silvestr bude!

30. prosince 2011 v 21:16 | Jantárek |  Diary
Vážení! Tak silvestr se tedy slavit bude:)) Alespoň u mě:D Protože jsem původně měla slavit silvestr doma s rodiči, neboť moje plány kámoši nevyšel. Ale! Dnes jsme se dohodli, že půjdeme zítra pěkně do města, já vezmu Captaina Morgana a slivovici:D..a pěkně půjdeme kalit:DD Ó, já se tak těším až se půjdu vyřádit po tak dlouhé době doma:) Tak moc se těším, že jsem propukla té největší histerii a panice: Nemám co na sebe!..však to každá známe. Naštěstí jsem ale něco našla, nějaký ten hadřík.. . Takže krize je zažehnána, bohužel mi přijde že je to snad můj jediný mnou vyrobený komplet:D Mám oblečení tolik, že bych mohla obdarovat celý sirotčinec, a pořád z toho všeho neumím vytvořit něco krásného na oko. Grr.. . Holt slavnostní oděv neumím zaboha seskládat:X

A jak budete trávit silvetrs vy? Budou alkoholické nápoje?


Sněží! Sněží! Íííí :D

30. prosince 2011 v 12:32 | Jantárek |  Diary
Ahoj Ahoj! Tak tento článek jsem si jednoduše nemohla odpustit, jelikož je to opravdu podstanené (tedy podle mě). Jak ste si všichni jistě všimli, ti kteří již vstali a vzhlédli z okna zatepleného, venku je sníh, sníh, sníh!! Celý náš svět pokrývá bílá peřina, která zahalila nahotu přírodu a všechnu její podzimní krásu. Konečně je zde bílá naděje zimy, ledu a bruslí. Je to kotel dobré!:D Ráno vstanu (11:45), promnu si svá ospalá víčka, přejdu směrem k oknu a vytáhnu žaluzie, když tu co mé oko nezří! Sníh! A všude! Má první reakce: ííííííííííííííííííííííííííííííí :D:D:D Nemohla jsem si pomoci, bylo to tak spontání, zničeho nic, jen z okamžiku nadšení!

Takže se mějte sěhově bílé, stejně jako vločka, která právě dopadá na střechu našeho domova. Já se s vámi loučím prozatím, tak neplačte a nesmutněte moji milý vážení, čítací čtenáři.


Kusovka 3.6

29. prosince 2011 v 23:52 | Jantárek |  Fashion

Diary 0.5 - Mé jméno je konečně v písni! aneb díky za Janu

29. prosince 2011 v 20:28 | Jantárek |  Diary
Jana. Jméno Jana je podle všeho mé pravé jméno, díky kterému jsem měla tolik hloupých přezdívek. Hloupé jméno! To jen kvůli němu jsem chtěla mít jiné, hezčí. Nějaké, které bude v písni alespoň jednou zmíněné. To je pořád Zuzana, Markéta, Kristýna, Marta, Marie. Člověka by hned vyskočil z kůže, protože ani v jedné hloupé písni nebylo to hloupé jméno. Kvůli tomu všemu, když jsem byla malá, byl můj životní sen nechat se přejmenovat, jakmile dosáhnu plnoletosti. Ten čas změny nastane za necelých 5měsíců, a můj plán se jménem se podstatně změnil. Mám ráda své jméno:) Janka, Janča, Janek, Janí, Jantar, Jantárek, Janička. Ale hlavně, mám i píseň!

Holky z naší školky. Teprve před nedávnem jsem si pořádně poslechla tuto písničku, a jak jsem se pozorně zaposlouchala, co neslyším? Jana, své jméno: A taky senza Janka v podkolenkách, veselá jen. Není to nic extra, ale jsem v písni a to mě nadchlo.

Abyste pochopili tu další, tak vám zde musím ještě něco vysvětlit. Hledala jsem jméno Jana na internetu: původ, význam, zkomoleniny. Až jsem našla článek, ve kterém jsem se dozvěděla vše naráz (nebudu to vše vypisovat, pouze zkomoleniny). Jana: Janička, Januška, Janinka - Inka, Janina - Nina

Nina. Píseň, která nese mé jméno, kterou vypráví samotná Nina, kterou vytvořil a nazpíval Tomáš Klus. Nikdy jsem si nemyslela, že by se mi to mohlo splnit, ale i tak malé sny se zřejmě plní. Můj nejoblíbenější zpěvák na celém, celičkém světe vytvořil píseň s mým jménem. A že to není jen tak ledajaká píseň. Je moc pěkná:) O zamilované dívce, bez opětované lásky.

A tak čtenáři milý, snad i tvé jméno nalezlo svou píseň. Píseň, ve které má svůj název nebo je o něm alespoň nepatrná zmínka, jelikož i takový malinký detail dokáže bytost lidskou, bytost se srdcem a svědomím, potěšit. Pokud jsi tomuto štěstí, jak já si tomu dovolím říkat, ještě nedošel, ale! Máš to v plánu.. Nezoufej, neplakej i ty najdeš tu pravou píseň, dělanou na tvou rozmilou hlavu, která snad bude mít i patu.


Jak vytrhnout velrybě stoličku

29. prosince 2011 v 17:42 | Jantárek |  Movies
Snad můj první film, když jsem byla malá, který jsem si okamžitě oblíbila. Kdo by si jej také nezamiloval? Film je točen jak pro malé děti, které okouzlí malý Vašek, tak i pro dospělé, které si získá Vaškova maminka a její vztah s Lubošem. Když jsem byla malá viděla jsem ve filmu kluka starého jako já. A to bylo vše. Z celého filmu jsem si odnesla jen zábavný zážitek, jak se Vašek snaží najít druhého tátu. Neviděla jsem to druhé. Teď když jsem velká, dospělá, všimla jsem si více věcí. Vztah Vaškovi maminky s jejím nadřízeným, chování Vaškovi babičky, bývalý vztah mezi Lubošem a Annou, pracovní vytížení Anny. Takže i když jsme malé děti, tak je tento film skvělý zážitek..jako teď, když jsme náctiletí, dospělí soplové. Ale hlavně mi celá rodina: Vašek, Anna a Luboš, připomínali tu moji. Dítě se svojí hlavou, hodná a trpělivá maminka, ješitný otec. Nesmím zapomenout na krásnou hudbu, která celému filmu dodala skvělou atmosféru zábavy, dojemnosti, láska, přátelství.

Malý Vašek vyrůstá pouze se svou maminkou, protože jeho tatínek horolezec, zemřel pod lavinou. Jenže Vašek chce tátu, a tak se snaží svou maminku seznámit s několika nápadníky. Jeho maminku to ovšem rozčiluje, jelikož už má tajný vztah se svým ženatým zaměstnavatelem, baletním mistrem. Je zima a Vašek má zimní prázdniny. Konečně se mu podaří přemluvit maminku, aby jeli na hory, pod podmínkou, že jí nebude hledat manžela. Oba jsou na místě a Vaškovi se podaří najít svého pravého tatínka, Luboše. Ovšem ani jeden z nich nezná pravdu o tom druhém, pouze maminka Anna. Když Anna zjistí s kým se Vašek seznámil je v šoku, ale Luboš ji přemluví ke schůzce. V divadle ovšem nastane změna a Anna se musí vrátit, a tak svěří Vaška Lubošovi. Vašek vypráví Lubošovi o svém tatínkovi, kdo to byl, jak byl vysoký, kdy se s maminkou seznámil, a kdy se Vašek narodil. Lubošovi rázem dojde, že jeho otcem je on, ale nic neřekne. Anna se vrátí zpět na hory, kde si užívá s Vaškem a Lubošem skvělé chvíle, když jí Luboš řekne, že zná pravého otce Vaška. Prázdniny skončí a Vašek s maminkou se musí vrátit domů, kam za nimi přijede Luboš. Snaží se Vaškovi vysvětlit opravdový příběh o jeho tatínkovi. A prozradí mu, že je jeho pravý otec on. Vašek mu ze začátku nevěří, ale když tuto skutečnost potvrdí i jeho maminka, je rázem naštvaný na oba dva. Anna je v divadle kde se připravuje na představení, když za ní přijde Luboš. Omlouvá se, jaký byl hlupák, že za ní nepřijel, že ji nechal jen tak odejít. Anna ale spěchá na představení, a na schodech si zlomí nohu. Vašek a Luboš zůstanou doma sami, když Vašek odpustí svému tátovi a obnoví jejich přátelství.

Doporučuji tento film shlédnout, a je jedno jak jsi starý, jelikož se v něm každý shlédne a každému se bude líbitKusovka 3.5

28. prosince 2011 v 21:50 | Jantárek |  Fashion

Dobry mrav(enci)

28. prosince 2011 v 19:08 | Jantárek |  Music
Tomáš Klus, aneb můj nejoblíbenější zpěvák!:)) Dostala jsem na Vánoce jeho poslední CD Racek, které je oparvdu báječné..líbily se mi snad všechny písničky, a tak jsem nemohla odolat vám jednu z nich zde nepřidat.
Rozdhodně stojí za poslechnutí!!! :)


Diary 0.4 - Sníh bude! :)

28. prosince 2011 v 18:54 | Jantárek |  Diary
Ahoj Ahoj:), dnes je nádherný den. A víte proč? No já vám to hned povím, protože je za-ta-že-no. A to znamená co? No přeci, že nebude svítit žáné slunce, které by mi připomínalo, že venku není žádný sníh ani zimní atmosféra. Takže co? Je to krása:) Alespoň to zamračené počasí je mi nakloněno. A víte co ještě? No, byla jsem se dívat na netu kvůli počasí, jaké bude. A vidím pátek. V pátek bude u nás sněžit! A to je co? No BOMBA!:) :D Konečně bude všude krásná bílá peřina, která zahalí smutek a nahotu přírody, a její chudou krásu. Podíváme se z okna, a za ním budou padat vločky bílé, které jsou atmosférou všeho. Nemůžu se dočkat:) Zatím sedím na gauči, dívám se na pohádky, přežírám se cukrovím, popíjím Baileys a čekám na oběd. Už mi jen chybí poslouchat Klusa a mlsat další cukroví:)) Tak zatím se tu mějte krásně, užívejte ještě sváty klidu a pohody..bez otravné školy:)


Řetězovka 0.7

27. prosince 2011 v 20:46 | Jantárek |  Diary
VYBER SI:
Orbit / Winterfresh = orbitky modré! :D
Mc'Donald / KFC = jediné KFC :P
Škoda / Mercedes = Hm to je těžké..ale tak asi ta Škoda
Fotbal / Hokej = Hokej jedině ;)
Notebook / PC = oboje
Praha / Paříž =Paříž

PRVNÍ VĚC, KTERÁ TĚ NAPADNE PŘI SLOVĚ:
Škola - poděs
Moře - modré
Nebe - velké
Peníze - moc
Cizí země - Francie
Horoskop - býk

KDYBYCH BYLA...
Princezna - vzala bych si prince Jakuba I. :D
Milionářka - měla bych hodně peněz
Slavná zpěvačka - chtěla bych zazpívat duet s Tomáše Klusem
Kluk - tak bych se nechtěla vidět! :D
Učitelka - děti bych lyskala! :D:D
Popelářka - jen bych se vozila :D