Listopad 2011

Změna je život aneb dohola :D

30. listopadu 2011 v 18:22 | Jantárek
Dříve jako beránek! :)Nechali jsme ji asi před měsíce ostříhat, takže teď vypadá jako německá doga :D


Škola je fuCk :)

29. listopadu 2011 v 18:07 | Jantárek |  Diary
Dnešek bych nejraději nekomentovala. Znáte to, škola. Nekonečné téma plné stresu, zklamání, smutku a někde i slz. Je to budova, která nás má připravit do života. Do života! V této budově mají být zaměstnanci, kteří nás budou respektovat..a my je. Mají nás brát jako dospělé, jako rozumné studenty, lidi. A pořád ne! Pořád si nějaký hňup myslí že je jsme smradi! Bože, nehorázně mě to s*re!
Tato osoba nemá ani vysokou školu, její rozhled je tak velký jako její objektivita. Sama se chová jako malý harant, který se na sebe snaží upozornit na úkor ostatních, nehledě na chyby které vytvoří. Sakra! Tak strašně mě ta ženská štve! Co si o sobě myslí?! Argumentuje nesmysly. Hádáte se s ní a začne odpovídat totálně z cesty! Co je to pak za hádku, ve které se snažíte obhájit? Kašlu na ni, budu hrát podle její hry:) Když si ona stěžuje na vyšších místech u ředitele atd., tak já si budu stěžovat taky. Když ona chce, aby to řešili lidé výše postavení, tak já taky:)
No stress :-*
A co vy? Máte ve škole podobnou fúrii? Někdo, kdo vám tam z učitelů saje krev? Koho se snažíte ve škole likvidovat pohledem?


Kusovka 1.8

29. listopadu 2011 v 16:49 | Jantárek |  Fashion

ME :)

28. listopadu 2011 v 18:37 | Jantárek
Rozhodla jsem se vám o sobě povědět něco víc, než jen svou přezdívku, a školu kteoru chci studovat. Kdo to ještě neví, tak se jmenuji Jana, a má přezdívka je Jantar..ani se neptejte, kde jsem k ní přišla!:D A chodím na hotelovou školu.

Věk - 17let
Mám tetování - hvězdy
Oblíbená barva - bílá, hnědá
Oblíbená písnička - All i want for christmas is you, zbytek mám podle nálady a co mě právě chytne..poslední týden je to Video Games
Oblíbená zpěvačka - Mariah Carey, Madonna
Oblíbený zpěvák - Tomáš Klus
Oblíbená skupina - Nightwork, The Beatles, Queen
Obllíbený film - Láska nebeská, Pýcha a předsudek, HP1-7, Jak vytrhnout velrybě stoličku
Oblíbená činnost - nákupy, sport, spánek, jídlo, vaření, kamarádi, tanec, hudba, čtení
Oblííbené zvíře - kočka..no ale mám psa:D
Káva - Latte :-*
Moc ráda chodím doma v chundelatých ponožkách:D Pokaždé se zabalím do duchny, aby mi nebylo vidět ani ucho.. .
Když jím, tak opravdu pomalu, protože si s oblibou vychutnávám jídlo. Jsem citlivá na vůni, a pokud mi něco/někdo nevoní...tak je to konec. Nenosím brýle na dálku, takže nepoznám svoje kamarády od 5metrů:D Jsem sobecká a nerada se dělím..o cokoliv. Když slyším hudbu, pokaždé se do ní vžiju a začnu se pohybovat. Ráda jím v KFC, a opravdu mi chybí jejich kuřecí popcorn..za to jejich stripsy jsou taky moc dobré!:) Samozřejmě nesmmí zapomenout na milova Starbucks!


Kusovka 1.7

28. listopadu 2011 v 8:19 | Jantárek |  Fashion

Řetězovka 0.2

27. listopadu 2011 v 16:00 | Jantárek |  Diary
PRVNÍ VĚC, KTERÁ TĚ NAPADNE PŘI SLOVĚ:
Škola - ústav :X
Moře - chci! :)
Marťan - soused..
Proužky - triko
Nebe - modré
Peníze - moc
Cizí země- Francie
Horoskop - býk :P
Co bych chtěla vzkázat těm, co tohle čtou: Ať píšou pěkné komentáře :)
Co mají ti, co si to přečetli udělat? : Napsat ten komentář :D
Mc'Donald / KFC : KFC
Škoda / Mercedes : Mercedes
Fotbal/ Hokej : HOKEJ :P
Studium / AuPair : asi obojí
Notebook / PC : laptop ;)
Praha / Paříž : těžké..nejspíš oboje:)
Mp3 přehrávač / iPod : jen iPhone 4S :D

* Tomáš Klus *

27. listopadu 2011 v 15:29 | Jantárek |  Music
Tento známý a rozhodně nadaný zpěvák, vyhrál včera v udílení zpěváckých cen Slavík : Druhé místo.
Tato cena je pro něj úplně první (já mu sice přála První místo), ale rozhodně se i z druhého místa těší, tak jako já.
Už snad dva roky poslouchám jeho písničky, a je skvělý. Líbí se mi jak on..:D Tak i je názory vložené do textu, které zpívá.
A co vy? Líbí se vám jeho písničky? Přáli by jste mu první místo?


Kusovka 1.6

27. listopadu 2011 v 15:20 | Jantárek |  Fashion

Nejoblíbenější knižní postava

26. listopadu 2011 v 17:42 | Jantárek |  Topic of the week
Tento týden je opravdu těžké téma, alespoň pro mě. Mám velice ráda knížky, ráda je čtu a ještě víc ráda si o nich dělám názor. Oblíbila jsem si několik knížek a tím pádem i několik postav, a to nejen hlavních. Sice každá oblíbená knížka je jiný žánr, ale jejich postavy mě natolik zaujaly, že si je musím číst stále dokola a dokola.

Mína. Děj se odehrává opravdu dávno, za časů bez technologie, za časů kdy nevěděli že lidská krev má více skupin a není jen jedna, za časů kdy věřily v ďábla a Draculu. Mína je velice inteligentní, půvabná a hlavně milující. Není sice bohatá, ale tento nedostatek nahrazuje její vřelost k lidem. Zamiluje se do pana Wagnera, který je ve skutečnosti hrabě Dracula..což logicky neví. Vdá se za svého snoubence a dlouholetého přítel Jonathana Harkera, kterého miluje. Ale! Miluje i Wagnera, o kterém později zjistí pravdu. Líbí se mi její vášnivá láska k Draculovi, a její oddanost a při tom něžná láska k manželovi.
- Dracula, má láska

Harry Potter. Ano, ano. Zcela bezpochyby známý a pro někoho už ohraný příběh. Tento kluk (po delší době už muž) je opravdu velice odvážný, a to se mi na něm líbí. Dokáže obětovat sám sebe, jen aby zachránil své blízké, a nejen ty. Dokáže vsadit svůj vlastní život i pro lidi, které zná sotva 5minut. Jednoduše ho obdivuji. Nevím jestli bych to samé dokázala já - Nepočítám mávání hůlkou a magické zaříkadla. Jeho skromnost je obdivuhodná a o to víc cenná. Nejsem si jistá jestli někdo takový je, jestli někdo dokáže dát v sázku svůj život, sám sebe, jen aby pomohl. A to mě inspiruje..je pro mě v těchto ohledech jako vzor.
- Haryy Potter ...

Elizabeth Bennetová. Klasická postava. Hezká, chytrá, vtipná a přátelská. Miluji její ironický humor a smysl pro spravedlnost. Líbí se mi, že ze začátku uvěří Wickamovi, ukazuje to na přesný příklad v realitě. Uvěříme skoro všemu, uděláme si jasný názor na věc, aniž bychom si zjistili fakta z druhé strany, a máme předsudky. Nakonec ovšem zjistí pravdu, a také si uvědomí, že všechny její předsudky ohledně pana Darcyho jsou mylné. Objeví skutečnou povahu tohoto muže a začne ji přitahovat. Nakonec Happy End.
- Pýcha a předsudek

Patch. Nejsem si jistá jestli jste o tomto knižním "hrdinovi" už slyšeli, ve zkratce je to padlý anděl co se zamiluje do smrtelné dívky, která je zkřížená s nadpřirozenou bytostí...zbytek by jste zjistili v knize:) Tento padlý anděl, mě přitahuje pouze povrchně a opravdu se mi to líbí. Je okouzlující, nádherný, přitažlivý, sexy, někdy arogantní, většinou nepřátelský, padouch, který se zamiluje a snaží se svou dívku ochraňovat.
- Zavržený


Kusovka 1.5

26. listopadu 2011 v 12:58 | Jantárek |  Fashion