15:04

9. srpna 2011 v 16:57 |  Diary
Po delší době jsem se dnes vyspala 12 hodin!=D Myslela jsem si, že je teprve tak 11dopoledne a nechtělo se mi ani vstávat, ale pak jsem zjistila, že mě strašně bolí celý člověk=/. Z toho 12-ti hodinového ležení! =D
Kdyby se mi byl zdál alespoň jeden krásný sen..ale ne. Ten sen nestál za nic.=( Mám dojem, že ten se byl odraz skutečné reality: co by se stalo, kdybych Toho člověka potkala. Proč se mi třeba nezdálo jak se cpu čokoládou?=D

Nikdy jsem si nemyslela, že když se probudím tak zjistím, že jsem prospala veškeré krásné počasí co dneska bylo. Takové krásné chvilky jako dnes, se mohou stát jedině mě.. .

Dívám se teď na Mafstory. Je to takový slovenský sitcom, o mafiánské rodině jménem MOLNÁROVCI, i když ji vede boss ALI (Albert) KRASŇANSKÝ =D, jeho žena je peněz chtivá pipina..jménem PIPINA =D, jeho pravá ruka je týpek jménem BANÁN.
BANÁN má pomocníka jménem PRCO, který je skoro němý a za ženu si vzal ETEL, která je tak šeredná že ji žádný divák neviděl.=D Taky má přítelkyni BÁTKU, která nakonec zemře díky jinému mafiánskému gangu.
Rodinný doktor je největší ožrala, který pije denně minimálně litr borovičky, jménem BÉLA. Potom mafiánský účetní přezdívaný KRTEK, vlastním jménem MILAN BŘEZÍK..který má přítelkyni KATKU (černošku).
A nakonec TETA MÁRGIT (kterou hraje stejný herec jako BANÁNA), která je mamka BANÁNA.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama