Srpen 2011

Kusovka 1.0

20. srpna 2011 v 18:02 | Jantárek |  Fashion

Kusovka 0.9

15. srpna 2011 v 16:45 | Jantárek |  Fashion

Toaleťák? DÍKY BOHU ZA NĚJ!

15. srpna 2011 v 16:41 | Jantárek |  Topic of the week
Toaleťák. Toto slovo a vlastně toto téma, naprosto vystihuje moji situaci. Šla jsem na záchod, sedím..(podrobnosti vynechávám), a když sahám po toaleťáku..je PRYČ. To je opravdu dost trapné, hloupé a nepříjemné. Nejraději bych zabila toho, kdo byl na WC před mnou a nedal tam ten blbý hajzl papír! Naštěstí mám ale za sebou další dva, takže situace se dává do pohody.

Historie takového toaleťáku je při tom velmi zajímavá! Vyráběl se již od roku 600 našeho letopočtu v Číně, z rýžové slámy. Císařská dílna, prý tohoto papíru produkovala 750.000 listů ročně! Ovšem první továrně vyrábění toaleťák byl v USA Josephem Cayettym, v roce 1857 (nechci si ani představit co používali před hajzl-papírem..). Jméno tohoto muže bylo napsáno na každém toaletním papíru!

Naštěstí si nemusím představovat co dřív používali..mohu si to přečíst (moc jsem si nepomohla). Bohatí používali očištěnou vlnu, krajku nebo dokonce konopí. Zatímco ti chudí používali svou ruku..umytou v řece (dost nechutné!) nebo používali dřevěné hobliny, trávu, hadr, písek, mech, sníh, mušle..no měli opravdu z čeho vybírat. Později se začaly používat staré noviny nebo list z telefonního seznamu --> Pokrok!

Buďme rádi, že je 21. století a můžeme si vybírat v tomto produktu..v jeho barvě, vůni nebo kolik má vrstev. Nemohla bych být jako dřív naši předkové a používat svou roku..to opravdu ne! =D
Takže má slova na závěr: Radujme se, že si máme naši prdel možnost utřít něčím jiným, než je naše dlaň !


Kusovka 0.8

13. srpna 2011 v 17:21 | Jantárek |  Fashion

19 hodin SPÁNKU

13. srpna 2011 v 16:45 | Jantárek |  Diary
Nikdy bych si nemyslela, že je to možné..ale JE! Dnes jsem překonala svůj rekord 12hodin spánku na 19HODIN SPÁNKU! =DDD
Taky aby ne..byla jsem střašně unavená, protože jsem před tím nespala vůbec celý den..ale že budu spát tak dlouho to mě ani nenapadlo =DD

Včera jsem byla utahaná jak kotě, a strašně mě bolela hlava tak jsem šla spát už v 8hodin večer (ani jsem nikde nebyla, protože k nám přijela rodina), a dnes se probudím ve tři odpoledne (15:00) =DDD. Vyhublá jsem jako kost, musím si změřit ještě míry =D

Kusovka 0.7

11. srpna 2011 v 19:25 | Jantárek |  Fashion

Káva

10. srpna 2011 v 15:20 | Jantárek |  I think..
Toto je božksý nápoj! Miluji kávu při odpoledne..jen tak si sednou v klidu, a dát si hnrnek horké kávy. Taková káva je opravdu úžasný nápoj. Když jen cítím její vůni, tak hned se mi zbíhají sliny po její krásné chuti a cítím to úžasné aroma kávových zrnek. Moc ráda ji mám s mlékem a kostkou cukru. Přijde mi víc jemnější, a mám hlavně ráda sladké =D.
Pokžadé když jsem někde ve městě musím si dát kávu, nejlépe Latte (espresso, teplé mléko, pěna) a nebo jednu skvělou novou jménem Cappugiro (aromatický sirup, teplé mléko, cukr, kostku ledu a espresso). Bez toho energetického nápoje si nedokážu představit jediný den! Hlavně mi taky pomáhá i zdravotně. Mám nízký tlak a kvůli tomu trpím únavou, spavostí a mdloby. A káva jako taková zvyšuje krevné tlak a díky tomu se můj tlak dostane do normálu a já funguji jako každý.

Je hlavně hodně druhů kávy: Vídeňská, Turecká, Arabská, Irská, Alžírská, Capucino, Picolo...atd.
Taky se hlavně rozšiřuje hloupost, že mléko v kávě potlačuje kofein..PRÁVĚ NAOPAK! Mléko naopak kofein podporuje. A hlavně by se neměla přidávat skořice do kávy, protože chuť kávy naprosto potlačuje.

Kávu nám také doporučují doktoři, díky jejím pozitivním účinkům na náš organismus:
Káva díky svému chemickému složení úspěšně potlačovat sklony k sebevraždě, cirhózu jater, některé typy rakoviny, bronchiální astma, srdeční choroby a Parkinsonovu nemoc.
"U jedinců, kteří nepijí žádnou kávu, je v průměru vyšší výskyt těchto nemocí než u těch, kteří ji konzumují umírněně," vysvětluje vědec, přičemž za mírné množství považuje dva až čtyři šálky tohoto nápoje denně.

Bohužel dehytratuje náš organismus, ale to se dá lehce spravit tím že si dáte deci vody.

Na každého působí jinak..někomu způsobuje bolení hlavy, křeče nebo nevolnost. Někdo může být alergický na kávu, já můžu být jen ráda, že na mě působí příznivě! =)
Já mám nejraději Jacobs Velvet.

Kusovka 0.6

10. srpna 2011 v 14:16 | Jantárek |  Fashion

Lepší jak South Park! =D

10. srpna 2011 v 3:39 | Jantárek |  Diary

15:04

9. srpna 2011 v 16:57 Diary
Po delší době jsem se dnes vyspala 12 hodin!=D Myslela jsem si, že je teprve tak 11dopoledne a nechtělo se mi ani vstávat, ale pak jsem zjistila, že mě strašně bolí celý člověk=/. Z toho 12-ti hodinového ležení! =D
Kdyby se mi byl zdál alespoň jeden krásný sen..ale ne. Ten sen nestál za nic.=( Mám dojem, že ten se byl odraz skutečné reality: co by se stalo, kdybych Toho člověka potkala. Proč se mi třeba nezdálo jak se cpu čokoládou?=D

Nikdy jsem si nemyslela, že když se probudím tak zjistím, že jsem prospala veškeré krásné počasí co dneska bylo. Takové krásné chvilky jako dnes, se mohou stát jedině mě.. .

Dívám se teď na Mafstory. Je to takový slovenský sitcom, o mafiánské rodině jménem MOLNÁROVCI, i když ji vede boss ALI (Albert) KRASŇANSKÝ =D, jeho žena je peněz chtivá pipina..jménem PIPINA =D, jeho pravá ruka je týpek jménem BANÁN.
BANÁN má pomocníka jménem PRCO, který je skoro němý a za ženu si vzal ETEL, která je tak šeredná že ji žádný divák neviděl.=D Taky má přítelkyni BÁTKU, která nakonec zemře díky jinému mafiánskému gangu.
Rodinný doktor je největší ožrala, který pije denně minimálně litr borovičky, jménem BÉLA. Potom mafiánský účetní přezdívaný KRTEK, vlastním jménem MILAN BŘEZÍK..který má přítelkyni KATKU (černošku).
A nakonec TETA MÁRGIT (kterou hraje stejný herec jako BANÁNA), která je mamka BANÁNA.